Zkušenosti klientů!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ:

Juray Petrik, Grand Canaria

Plachtím od r. 1992 s různými charteristy  a jistě existuje důvod proč za posledních 6 let plachtím je s Inter-yachtingem!

Vždy se rád každým rokem vracím do Sukošanu užít si v pohodě Vašich služeb, kompetencí, profesionality, překrásné země a Vašeho přátelství.

O travarici a pelinkovci raději pomlčím.

Arpad Vajler, Budapest

S firmou Inter Yachting jsem se poprvé dostal do styku úplně náhodou v roce 2006, když jsem hledal jeden Sun Odyssey 35 pro rodinné plachtění. Tehdy jsem ještě s plachtěním neměl dost zkušeností a kluci mi poskytli hodně užitečných informací i rad. Od té doby si u nich každý rok pronajímám loď, stal se ze mě, lze to tak říci, stálý host.

Sukošan se nachází ve střední části Jaderského pobřeží a proti němu jsou ostrůvky seřazeny ve třech liniích, takže za pouhých několik hodin plavby lze poznat nejkrásnější cíle, ostrovy, zátoky. Marina je velká, prostorná, vybavená vším, co mořeplavec může potřebovat.

Zaměstnanci Inter – Yachtingu jsou vstřícní, vždy připraveni pomoci, lodě jsou výborně vybavené i udržované, takže nechybí nic k bezstarostnému letnímu pobytu.”