Inter-Yachting Charter and Yachting Croatia

Zkušenosti klientů!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ:

Juray Petrik, Grand Canaria

Plachtím od r. 1992 s různými charteristy  a jistě existuje důvod proč za posledních 6 let plachtím je s Inter-yachtingem!

Vždy se rád každým rokem vracím do Sukošanu užít si v pohodě Vašich služeb, kompetencí, profesionality, překrásné země a Vašeho přátelství.

O travarici a pelinkovci raději pomlčím.

Arpad Vajler, Budapest

S firmou Inter Yachting jsem se poprvé dostal do styku úplně náhodou v roce 2006, když jsem hledal jeden Sun Odyssey 35 pro rodinné plachtění. Tehdy jsem ještě s plachtěním neměl dost zkušeností a kluci mi poskytli hodně užitečných informací i rad. Od té doby si u nich každý rok pronajímám loď, stal se ze mě, lze to tak říci, stálý host.

Sukošan se nachází ve střední části Jaderského pobřeží a proti němu jsou ostrůvky seřazeny ve třech liniích, takže za pouhých několik hodin plavby lze poznat nejkrásnější cíle, ostrovy, zátoky. Marina je velká, prostorná, vybavená vším, co mořeplavec může potřebovat.

Zaměstnanci Inter – Yachtingu jsou vstřícní, vždy připraveni pomoci, lodě jsou výborně vybavené i udržované, takže nechybí nic k bezstarostnému letnímu pobytu.”

Napište nám!

SÍDLO SPOLEČNOSTI:
Plješivička 1, 10040 Záhřeb, Chorvatsko
T: +385 1 2993 352
T: +385 1 2989 484
F: +385 1 2993 347
M: +385 98 822 151
E: mc@inter-yachting.hr

Návštěvní kniha

Prosím, napište své dojmy v naší návštěvní knize! Odložte připomínky, návrhy, kritiky a pochvaly samozřejmě. Vaše komentáře nám může pomoci zlepšit a rozvíjet naši nabídku.

Příležitost pro klienty

Co nabízíme novým klientům?

  • flexibilní slevy
  • platbu na splátky
  • on-line podpora

Možnosti

Marina Dalmacija

Naše základna se nachází v Sukošan, Marina Dalmacija, 7 km jižně od Zadaru. OFFICE: Opak 6. molo je nový oficiální administrativní budova Marina Dalmacija, vedle restaurace. Naše kancelář je v přízemí budovy.
Check in: oficiálně v 16,00 hod
Check out: 09:00 hod

Společenská odpovědnost

Chorvatsko bez zaminovaného území

Inter – Yachting  se rozhodl, že podpoří nadaci „Chorvatsko bez zaminovaného území“ a zúčastní se sbírky naléhavě nutných peněžitých prostředků pro zbylých 840 km2...

Partner Links
Aquadino.cz - Pronájem lodí a jachet Restoran apartmani Duje Sailing yachts for charter for sailing holidays worldwide Onway location de voiliers Mapa Chorwacji - Twoja mapa turystyczna!

Send us request